Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1983 yılında istanbulda faaliyete geçen AYKA TOPRAK VE MADEN SAN.TİC.A.Ş. bugüne kadar ülkemizde önemli projelerin hayata geçilmesinde pay sahibi olmuş ve büyüyerek gelişimine devam etmiştir. Ayrıca Madencilik, Organik Tarım, Gübre Üretimi, Leonardit Toprak Düzenleyici, Yeşil Alan Serim Materyalleri ( Rulo Çim) ve bitki Beslenme Konularında da ürün yelpazesini genişletmiştir.
Kurulduğu tarihten günümüze kadar içlerinde kamu projelerinin de bulunduğu birçok önemli proje yer alarak tüm projeleri girişimci ruhu sahip olduğu dinamik kadrosu toplamda 50,000 m2 alana sahip üç ayrı tesisi ve son teknoloji ile donatılmış taşınabilir mobil makine parkuru ile kısa zamanda müşterilerinin güvenini kazanarak sektördeki lider firmalar arasında yerini almıştır.
Sektörü ile ilgili dünyadaki tüm yenlikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek etkin biçimde sistemlerini entegre eden AYKA TOPRAK VE MADEN SAN.TİC.A.Ş. kalite etkinlik süreklilik ve ekonomik olmayı çizgisinin vazgeçilmez ana unsuru kabul etmiştir. Bu doğrultuluda çalışanlarını araçlarını ve gerekli tüm ekipmanlarını gelişen ve değişen sektör şartları nedeni ile sürekli güncel tutmaktadır. Gerekli tüm sertifikalar sahip olan firmamız küresel bir isim olma yolunda yurtdışında ve yurtiçinde kalitesi ve güveniyle çalışmalarına hızla devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Peyzaj ve inşaat sektöründe müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır.

MİSYONUMUZ

Peyzaj ve inşaat alanında çözümler ve yenilikler üreterek müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmaktır.